RTR Planeta

RTR-Planeta je jedným z hlavných a najefektívnejších reklamných plôch pre reklamy adresovanej ruský hovoriacemu publiku v zahraničí. Jedná sa o unikátnu medzinárodný televízny kanál v ruštine, ktorá mala v Rusku – ruská televízia a rozhlas (RTR). Už viac ako 10 rokov histórie kanál stal sa dobre známim po celom svete, drží silnú pozíciu v hodnotení medzinárodných rusky hovoriacich televíznych kanálov.

Plán RTR-Planéta je založený na najlepších programov z popredných tuzemských televíznych kanálov RTR je taký ako “Rossija-1”, “Rossiya-K”, “My Planet” a ďalšie. Rozmanitá a vzrušujúce obsah priťahuje divákov rôznych vekových kategórií a záujmov. Značná časť našich pravidelných poslucháčov sa Rusi žijúci v zahraničí a ľudia z rôznych krajín majú záujem o ruskú kultúru a učiť ruský jazyk. Kanál je tiež dôležité pre ruských turistov (45 miliónov od roku 2014), niektoré z nich lojálni k domácej národné programy, pre ostatných to je spojenie do vlasti a zdroj správ.

Vysiela 24 hodín denne v 3 verziách s programovaním časového posunu špeciálne upravený pre divákov z Európy, Ázie a Severnej Ameriky. RTR-Planéta vysiela free-to-air zo satelitov pre Európu, Áziu, na Strednom východe av Afrike. Tiež Kanál je dostupný v sieťach veľkého počtu subjektov na celom svete, vrátane USA a Kanade.

online vysielanie nájdete na: http://live.russia.tv/index/index/channel_id/82