Pravidlá a podmienky

Všeobecné podmienky

Žiadne videa, alebo streamy (prenosy), ktoré nájdete na stránke 24onlinetv.sk sa nenachádzajú na servery www.24onlinetv.sk Na stránke 24onlinetv.sk sa nachádzajú len textové odkazy v podobe iframoch a tzv.embedoch ktoré odkazujú na stránky tretích stran. Tieto vložené odkazy na streamy a videa majú iba informačný charakter.

Prevádzkovateľ serveru www.24onlinetv.sk nezodpovedá za obsah zobrazený vo videách a streamoch, ktoré sú na serveri www.24onlinetv.sk umiestnené. Zodpovednosť za streamy preberajú majitelia stream serverov na ktorých je obsah uschovávaný. Majitelia práv teda môžu žiadat odstránenie obsahu na strane stream serverov ako sú napr. aliez.tv, justin.tv, ustream.tv, leton.tv, castalba.tvustream.tv, limev.tv, veemi.com, webcaston.com, freedocast.com, makeitlive.tv, zonein.tv, espa.tv, boxlive.tv, zonein.tv, vipcast.tv, veedocast.com, mips.tv, castamp.com, wii-cast.tv, seeon.tv, meevos.tv, jimey a iné…

Prevádzkovateľ serveru www.24onlinetv.sk nenesie zodpovednosť za porušenie autorského práva, lebo žiadne video, alebo online stream sa nenachádza na jeho servery. Odkazovánie na webovú stránku, alebo embedovanie na ňu nie je v rozpore zo zákonom kopírovacích práv.

Comments are closed.